Ekstremalna wytrzymałość oraz niepowtarzalne 
wzornictwo

To główne cechy naszych produktów.
Nasi projektanci dokładają wszelkich starań aby produkty z najwyższej półki często montowane tylko w najdroższych samochodach świata były dostepne dla każdego.

Historia

W 2006 roku uruchomiliśmy produkcję końcówek i tłumików sportowych, główny nacisk położyliśmy na najwyższą jakość produktów i niepowtarzalne wzornictwo, zgodnie z najnowszymi trendami na światowym rynku tuningowym. Sukces jaki osiągnęliśmy był możliwy dzięki zespołowi ludzi mających doświadczenie zarówno w zakresie produkcji, technologii, wzornictwa jak i marketingu. Do produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości odpowiadające normom europejskim, a nowoczesny park maszynowy, własne biuro projektowe oraz przyjazne nastawienie do wymagań klienta, pozwoliło stworzyć wyrób najwyższej jakości, w bardzo dobrej cenie. Nasze końcówki w całości wykonane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej, a tłumiki z blachy dwustronnie aluminiowanej. Wysoka jakość wykonania oraz przyjemne brzmienie szybko zostały docenione przez miłośników tuningu oraz odbiorców hurtowych zarówno w kraju jak i za granicą.

Nasze zalety

JAKOŚĆ WYROBU

Staramy się tworzyć produkty o najwyższej jakości.


ZESPÓŁ EXPERTÓW

Profesjonaliści o ogromnym doświadczeniu.


OCENA KLIENTA

Nasz Klient jest najważniejszym priorytetem.


DOSTĘPNE CENY

Oferuj produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.


GWARANCJE SATYSFAKCJI

Zależy nam na Państwa zadowoleniu z każdego z naszych produktów.

Informacje o Firmie

  • Adres Firmy: ul. Skośna 4, Bystra 43-360
  • Sklep prowadzi firma: Buzzer Łukasz Wójciga
  • ING BANK ŚLĄSKI o/Jaworzno:
    73 1050 1302 1000 0090 8298 7687
  • 632-189-84-33

UWAGA

Rabat dla klientów korzystających z forum samochodowych zapytaj jak uzyskać rabat mailem lub tel.669 144 555 i napisz do jakiego forum należysz